Hem KONTAKT

KONTAKT

Publicerat av Redaktionen

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Mobil: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

KONTAKT 6

Carin Von Stransky

Marknadsansvarig
Mobil: +46 760 35 33 21
Mail: carin@itmediagroup.se

KONTAKT

Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig:
IT-Pedagogen.se / IT-Karriär.se

Mobil: +46 764 28 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

KONTAKT 7

Jelena Minic

Marknadskoordinator
Mobil: +46 769-345236
Mail: jelena@itmediagroup.se

IMG personal 2

Despina Kalaitzidi

Campaign Manager / Editor in Chief
Mobil: +46 736 37 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

KONTAKT 8

Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobil: +46 762 59 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

KONTAKT 9

Andreas Baxivanos

Finance / Ekonomi

Mail: ekonomi@itmediagroup.se

KONTAKT

Eva Papaoikonomou

AM
Föräldraledig / Parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobil: +46 760 22 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

KONTAKT 10

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se

Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare. Jag Godkänner Mer information >>